Drzwi wejściowe – standard

Drzwi wejściowe standard to drzwi wejściowe przeznaczone do mieszkań w bloku, jak i domów jednorodzinnych.

Drzwi antywłamaniowe charakteryzują się do doskonałym stosunkiem cena – jakość. Najtańszy model drzwi wejściowych TX-22 możemy polecić, jako drugie drzwi w celu jeszcze lepszego zabezpieczenia mieszkania w bloku, niewiele droższy model drzwi Magnolia znakomicie sprawdzi się jako pojedyncze drzwi w mieszkaniu. Wszystkie pozostałe modele drzwi antywłamaniowych Standard mają zastosowanie jako główne drzwi wejściowe do domu (przeszklone lub z dostawką) lub mieszkania w bloku (pełne) znakomicie ocieplone i wygłuszone.

W zależności od modelu drzwi mogą mieć:
  • ocieplenie z wełny mineralnej bądź piany poliuretanowej,
  • jeden lub dwa zamki,
  • przeszklenie lub wizjer;
  • aż do 16 rygli.


Zakupu drzwi wejściowych możecie Państwo dokonać w każdym z naszych oddziałów w Kielcach, Radomiu, Pionkach i Kozienicach, oraz poprzez nasze konto w serwisie Allegro:

Zamówienie można wysłać również poprzez sklep dostępny na naszej stronie www.


Poniżej znajdziecie Państwo dokładny opis drzwi wejściowych i ceny każdego modelu:

Drzwi wejściowe lakierowane wewnętrzne
(nieodporne na warunki atmosferyczne):


Model: Magnolia

Drzwi antywłamaniowe wejściowe wewnątrzklatkowe. Otwierane na zewnątrz i do wewnątrz. Ościeżnica wykonana z blachy o grubości 1,5 mm, wyposażona w próg ze stali nierdzewnej; uszczelkę główną i dwie uszczelki wspomagające, trzy zawiasy chowane wewnątrz ościeżnicy, które otwierają się pod kątem 110°.
Skrzydło drzwiowe:
Konstrukcja stalowa pokryta tłoczoną blachą ocynkowaną o grubości 0,8 mm, malowana i lakierowana (struktura drewna); akustyczne, wypełnione wełną mineralną i kratownicą stalową. Skrzydło posiada 16 rygli: 4 wchodzące od strony zamka głównego, 2 wchodzące od strony zamka dodatkowego, 4 wchodzące w ościeżnicę w górnej i dolnej części oraz 6 wchodzących w poziomą część ościeżnicy.
W cenę drzwi wliczono: skrzydło drzwiowe, zawiasy, ościeżnica, zamki z wkładkami i kompletem kluczy aktywnych, zabezpieczenie wkładki przed rozwierceniem, klamka z szyldem, wizjer oraz próg ze stali nierdzewnej.

Rozmiar: 860×2050 mm, 950×2050 mm
Kolor: złoty dąbModel: TX-22

Drzwi antywłamaniowe wejściowe wewnątrzklatkowe. Otwierane na zewnątrz i do wewnątrz. Ościeżnica wykonana z blachy o grubości 1,5 mm, wyposażona w próg ze stali nierdzewnej; uszczelkę główną i dwie uszczelki wspomagające, trzy zawiasy chowane wewnątrz ościeżnicy.
Skrzydło drzwiowe:
Konstrukcja stalowa pokryta tłoczoną blachą ocynkowaną o grubości 0,8 mm, lakierowana; wypełnienie plastrowe z kratownicą stalową. Skrzydło posiada 12 rygli zabezpieczających.
W cenę drzwi wliczono: skrzydło drzwiowe, zawiasy, ościeżnica, zamek z wkładkami i kompletem kluczy aktywnych, zabezpieczenie wkładki przed rozwierceniem, klamka z szyldem oraz próg ze stali nierdzewnej.

Rozmiar: 860×2050 mm, 950×2050 mm
Kolor: mahońDrzwi wejściowe laminowane PCV zewnętrzne:
(odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV)


Drzwi antywłamaniowe wejściowe zewnętrzne. Otwierane na zewnątrz i do wewnątrz. Ościeżnica wykonana z blachy o grubości 2 mm, wyposażona w próg ze stali nierdzewnej; uszczelkę główną i uszczelki wspomagające, trzy zawiasy chowane wewnątrz ościeżnicy, które otwierają się pod kątem 110°.
Skrzydło drzwiowe
Konstrukcja stalowa pokryta tłoczoną blachą ocynkowaną o grubości 1 mm, laminowana PCV (struktura drewna); akustyczne, wypełnione pianką poliuretanową z kratownicą stalową. Skrzydło posiada 13 rygli: 4 wchodzące od strony zamka głównego, 1 wchodzące od strony zamka dodatkowego, 4 wchodzące w ościeżnicę w górnej i dolnej części oraz 4 wchodzących w pozioma cześć ościeżnicy.
W cenę drzwi wliczono: skrzydło drzwiowe, zawiasy, ościeżnica, zamki z wkładkami i kompletem kluczy aktywnych, klamka z szyldem, kotwy do montażu, wizjer oraz próg ze stali nierdzewnej.

Rozmiar: 870x2050mm, 970×2050 mm
Kolory: złoty dąb, orzech, wengeModel: Majorka
Model: Ibiza

Model: Malta
Model: Sardynia

Model: CejlonModel: Aruba
Model: Hawaje

Model: Floryda
Model: Madagaskar

Model: Jamajka
Model: Teneryfa

Model: Tajwan

Model: Malta
z dostawką

rozmiar 1170×2050
Model: Teneryfa
z dostawką

rozmiar 1170×2050

Wszystkie prawa zastrzeżone